ChronoStation PT Studio

ChronoKids

Kulübümüz Ankara’nın en prestijli yaşam alanlarının tam ortasında bulunan Beysupark Yaşam Merkezi’nde 3.000 m²’ lik bir alanda çocuklara ve yetişkinlere hizmet vermektedir. Güvenli, ferah, temiz ve nezih bir yerleşkede faaliyet gösteren ChronoStation, hem çocuklarımızın hem de yetişkinlerin kendilerini iyi ve rahat hissedecekleri ve kaliteli zaman geçirebilecekleri bir şekilde tasarlanmıştır.

  • Avrupa’dan konsepti ve işleyişi ithal edilmiş, yalnızca çocukların yaşadığı ve hayat becerilerini oyunlarla, yaparak- yaşayarak öğrenme modeline uygun geliştirilen Mini Kasaba,
  • 0-3 yaş grubu için özel tasarlanmış çocuklarımızın hem zihinsel, hem fiziksel gelişimlerine destek olan Minik Dünya, *3-12 yaş arasındaki çocuklarımız için uzay konseptli interaktif oyuncakları, trambolinleri, dev kaydırakları ve mini futbol sahası ile The Fun Factory, *Trafik ışıkları ve trafik levhaları ile arabalar ve scooterlarla desteklenmiş Trafik Alanı,
  • Çocuklarımızın eğlence ve partilerinin değişmez mekânı, dans etmeyi seven miniklerimiz için Star Disco ile hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Kulübümüz çatısı altında bulunan ChronoKids’de 12 aylıktan 9 yaşa kadar çocuklarımıza sporu ve sağlıklı yaşamı sevdirmeyi ve onların fiziksel ve sosyal gelişimlerini desteklemeyi amaçlayan dans ve egzersiz programları ile 17-36 aylık miniklerimizin ebeveynleri ile güvenli ilişkiler geliştirmelerine, kendileri ve çevrelerini keşfetmelerine, serbest ve kurallı oyunlar oynamalarına, sıra alma ve paylaşma becerileri kazanmalarına olanak sağlayan Baby Play programlarımızı sizlere sunuyoruz.

ChronoStation Aile Yaşam Kulübü’nde açık ve kapalı alanları bulunan cafemiz de günlük ziyaretlerinizde çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, menüsünde yer alan, kendi mutfağımızda itina ile hazırlanmış faklı lezzetleri tadabilir, Cumartesi-Pazar günleri özel rezervasyonlu kahvaltı şöleni eşliğinde aile toplantılarınızı veya çeşitli kutlamalarınızı yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olan her şey ChronoStation’da….

Günlük bireysel kullanımlarınıza ve program üyeliklerinize ek olarak yapmayı düşündüğünüz davet, toplantı, doğum günü partileri, Anneler Günü, Babalar Günü kutlamaları, Yılbaşı partileri, Baby Shower, Diş Buğdayı, Sünnet Organizasyonları, Aile ve Arkadaş Toplantıları için önce bizimle görüşmenizi öneririz.

Eğitim Kurumlarımıza da Milli Bayram Kutlamaları, Eğlenceli Eğitim-Öğretim Faaliyetleri, Okuma Bayramı, Yıl Sonu Gösterileri ve benzeri etkinliklerinde yıl boyunca ev sahipliği yapıyoruz.

ChronoStation Ekibi olarak tüm mekânlarımız ve imkânlarımızla, çocuklarımıza, ailelerimize, yetişkinlerimize, kurumlarımıza ve okullarımıza hem sosyal, hem eğitsel, hem de spor alanlarında hizmet vermekteyiz.

Bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz!