ChronoStation

Kulübümüz Ankara’nın en prestijli yaşam alanlarının tam ortasında bulunan Beysupark Yaşam Merkezi’nde 3.000 m²’ lik bir alanda çocuklara ve yetişkinlere hizmet vermektedir. Güvenli, ferah, temiz ve nezih bir yerleşkede faaliyet gösteren ChronoStation, hem çocuklarımızın hem de yetişkinlerin kendilerini iyi ve rahat hissedecekleri ve kaliteli zaman geçirebilecekleri bir şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca Kulübümüz çatısı altında bulunan ChronoKids’de 12 aylıktan 9 yaşa kadar çocuklarımıza sporu ve sağlıklı yaşamı sevdirmeyi ve onların fiziksel ve sosyal gelişimlerini desteklemeyi amaçlayan dans ve egzersiz programları ile 17-36 aylık miniklerimizin ebeveynleri ile güvenli ilişkiler geliştirmelerine, kendileri ve çevrelerini keşfetmelerine, serbest ve kurallı oyunlar oynamalarına, sıra alma ve paylaşma becerileri kazanmalarına olanak sağlayan Baby Play programlarımızı sizlere sunuyoruz.

ChronoStation Aile Yaşam Kulübü’nde açık ve kapalı alanları bulunan cafemiz de günlük ziyaretlerinizde çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, menüsünde yer alan, kendi mutfağımızda itina ile hazırlanmış faklı lezzetleri tadabilir, Cumartesi-Pazar günleri özel rezervasyonlu kahvaltı şöleni eşliğinde aile toplantılarınızı veya çeşitli kutlamalarınızı yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olan her şey ChronoStation’da….

Günlük bireysel kullanımlarınıza ve program üyeliklerinize ek olarak yapmayı düşündüğünüz davet, toplantı, doğum günü partileri, Anneler Günü, Babalar Günü kutlamaları, Yılbaşı partileri, Baby Shower, Diş Buğdayı, Sünnet Organizasyonları, Aile ve Arkadaş Toplantıları için önce bizimle görüşmenizi öneririz.

Eğitim Kurumlarımıza da Milli Bayram Kutlamaları, Eğlenceli Eğitim-Öğretim Faaliyetleri, Okuma Bayramı, Yıl Sonu Gösterileri ve benzeri etkinliklerinde yıl boyunca ev sahipliği yapıyoruz.

ChronoStation Ekibi olarak tüm mekânlarımız ve imkânlarımızla, çocuklarımıza, ailelerimize, yetişkinlerimize, kurumlarımıza ve okullarımıza hem sosyal, hem eğitsel, hem de spor alanlarında hizmet vermekteyiz.

Bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz!

Rezervasyon

ChronoStation için rezervasyon

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.


Eposta: info@chronostation.com

Telefon: 0 312 225 22 99

Adres: Angora Caddesi 209/29 Beysupark Yaşam Merkezi 06680 Çayyolu / Ankara

@chronostation
ChronoStation bir GK Kuruluşudur.